MULTIMEDIALNE
CENTRUM
KSZTAŁCENIA
ul. Lenartowicza 108,
41-219 Sosnowiec
Dyrektor / Właściciel:
tel. 721 444 090
e-mail: szkola-omnibus@wp.pl
Sekretariat:
od Pn do Pt: 1200 ~ 2000
tel. 721 60 65 60
e-mail: sekretariat-omnibus@wp.pl
Nasze profil na Facebook'u
Testy poziomujące

MENU

MATEMATYKA/MATH

POLECAMY


Jesteś tutaj: > AKTUALNOŚCI

NAUKA ONLINE

Począwszy od 12 marca 2020 w związku z zaleceniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się epidemii koranowirusa, prowadzimy wszystkie zajęcia, aż do odwołania w systemie online (zarówno te indywidualne, jak i te grupowe). Jeżeli jesteś naszym kursantem/kursantką - naciśnij prosimy ikonkę Langliona  znajdującą się w pasku bocznym strony, zakładka "Polecamy". Wpisz tam swój login i hasło. Jeżeli nie pamiętasz danych do logowania - prosimy o kontakt telefoniczny/e-mailowy - wyślemy je do Ciebie ponownie. Loguj się w godzinie swoich rzeczywistych zajęć, aby wziąć w nich czynny udział. Pamiętaj, że część zajęć zostanie nagrana, abyś miał/miała możliwość bycia na bieżąco z materiałem, nawet wtedy gdy nie mogłeś/aś wziąć udziału w zajęciach w czasie rzeczywistym. W przypadku wątpliwości lub pytań, zawsze możesz napisać za pośrednictwem dziennika elektroniczngo Langlion do swojego Lektora prowadzącego lub skontaktować się z sekretariatem. Jeżeli masz dodatkową potrzebę skorzystania z pomocy Lektora, a jesteś kursantem grupy standard - możesz po uprzednim umówieniu z nami terminu - skorzystać z tzw. pogotowia językowego.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszych obecnych grup w systemie online, stworzeniem własnych grup lub nauki indywidualnej - zapraszamy do kontaktu z nami. U nas grupa to już 2 osoby:) Uczymy zdalnie od wielu lat , dlatego korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które umożliwiają nam prowadzenie zajęć w formie tzw. webinariów/video konferencji w formie live (czas rzeczywisty), nagrywania zajęć, udostępniania ekranu oraz innych materiałów za pomocą systemu. Nasze doświadzenie w nauczaniu online, pozwoliło nam utrzymać ciągłość nauczania nawet w tak skomplikowanej i nagłej sytuacji, jak miało to miejsce w przypadku koranowirusa. Obecnie nasi klieci korzystają z serwera przypisanego tylko naszej szkole, aby uniknąć problemów związanych z  przeciążeniem serwerów publicznych.

Z nami z pewnością się uda:)

------------------------------------------------------------------------------

POGOTOWIE JĘZYKOWE:

uczniowe grup standard 5-8 osób, mogą w ramach czesnego skorzystać z dodatkowej pomocy nauczyciela na tzw.pogotowiu językowym (obecnie 3 razy w tygodniu, począwszy od października 5 razy) , a więc od Pn-Pt można uzyskać u nas dodatkową pomoc zarówno w materiale realizowanym w MCK Omnibus, jak i w szkolnym:)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Zapisy na egzaminy PTE: A1-C2

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearsona, a więc teraz egzaminy honorowane przez MEN - możesz zdawać bezpośrednio u nas. Dla 5 najlepszych uczniów naszej szkoły, możliwość przystąpienia do egzaminów ze zmniejszoną odpłatnością. Zdawanie egzaminów PTE, jest propozycją dla naszych uczniów, a nie obowiązkiem (zdają je osoby chętne), po osiągnięciu określonego poziomu. Szczególnie zachęcamy do zdawania egzaminu osoby, które osiągnęły poziom B2 lub wyższy, gdyż zdanie ich daje wymierne korzyści.

Certyfikaty PTE są adresowane do osób, które zdały egzamin na wybranym przez siebie poziomie. Niezależnie od tego, każdy kursant naszej szkoły, otrzymuje nasz wewnętrzny certyfikat/dyplom ze wskazaniem kursu, na jaki uczęszczał.

Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego/klas 1-3 SP oraz innych osób, chcących potwierdzić swoje kwalifikacje na poziomie B2, rekomendujemy egzamin PTE 3 + kurs przygotowawczy.

Wyższe poziomy: PTE 4 (C1), PTE 5 (C2

------------------------------------------------

CENNIK ZAJĘĆ W GRUPACH STANDARD

5-8 osób:

(możliwa także nauka w grupach mniejszych 3-4 osoby, grupach mini tj.2 osoby

oraz zajęcia indywidualne)

GRUPY PRZEDSZKOLNE:

2 lekcje 30 minutowe/tydzień -cena /120 złm-c

2 lekcje 35 minutowe/tydzień - cena 140 zł/m-c


GRUPY WCZESNOSZKOLNE:

2 lekcje 45  minutowe/tydzień -cena /160 zł m-c

 

DOROŚLI ORAZ MŁODZIEŻ OD 7 KLASY SP

2 lekcje 60 minutowe tydzień/210 zł m-c

____________________________

Przykładowe ceny w grupach komfort

3-4 osoby:

2 * 60 minut/ tydzień/ 260 zł m-c

2* 45 minut/tydzień lub 1 *90 minut/ tydzień - 200 zł/m-c


MATURA ORAZ EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

tel.721 60 65 60

----------------------------------------------------------

 

KURSY SZYTE NA MIARĘ

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Kursantów.

Przedstaw nam swój pomysł, a my zaproponujemy Ci zajęcia

na miarę Twoich oczekiwań.

--------------------------------------------------

Dlaczego warto się u nas uczyć
Załączniki do strony:
Kategoria: brak

(7.31MB)
O NAS | OFERTA | STREFA SŁUCHACZA | AKTUALNOŚCI | KONTAKT